Sukulent Honc

Firma Sukulent Honc, Jaroslav Honc, Lovčice 159, 696 39  Lovčice; tel.: 728 643 534, mail: honc@sukulent.cz
Zajímavé odkazy a spřátelené weby
Logo
Společnost českých a slovenských pěstitelů kaktusů a sukulentů se sídlem v Brně (SČSPKS)
Oficiální stránky Kaktusářského spolku - termíny výstav a mnoho informací ze světa kaktusů.
Sekce pěstitelů sukulentů - SPS
Na těchto webových stránkách můžete získávat informace o plánovaných akcích, výstavách, zájezdech, členské základně, sbírkách našich členů a především zde naleznete velké množství článků, pojednávajících o našich oblíbených sukulentech a dalších zajímavostech týkajících se naší Sekce. K dispozici je i stále se rozrůstající fotogalerie.
Logo
Botanická zahrada a arboretum
Botanická zahrada a arboretum je výukové a účelové zařízení Mendelovy Univerzity v Brně, které bylo založeno Prof. ing. A. Bayerem v roce 1938 na ploše 2 ha. K rozšíření plochy areálu došlo v roce 1967 na stávajících 11 hektarů. Areál je rozčleněn do pěti tématických částí, které jsou popsány na schématické mapce.
Logo
Botanická zahrada Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze
Botanická zahrada Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze má rozlohu 3,5 ha. V jejím areálu se nachází budova katedry botaniky Přírodovědecké fakulty UK, Ústav životního prostředí a sídlí zde i studijní oddělení Přírodovědecké fakulty UK. Expozice zahrady jsou rozděleny na skleníkové a venkovní (exteriéry). Ve sklenících je stálá expozice tropů a suchých subtropů (sbírka kaktusů a sukulentů).
Firma Sukulent Honc, Jaroslav Honc, Lovčice 159, 696 39  Lovčice; tel.: 728 643 534, mail: honc@sukulent.cz
Neračte se zlobiti, pokud bleskurychle neodpovím, obzvlášť na dotazy typu: "Mám doma kytku se zelenejma listama, řekněte mi, jak se jmenuje a proč mi chcípe?"